"Każdy ma coś, co może dać innym" 

Barbara Bush 


Fundacja Sedina HS jest organizacją pożytku publicznego typu non-profit. Nasza praca na rzec Fundacji wykonywana jest głównie w ramach wolontariatu, a fundusze, z których realizowane są projekty fundacji, pochodzą wyłącznie ze zbiórek i darowizn. Jeśli wyraziliby państwo chęć wsparcia naszej Fundacji i jej działalności, poniżej podajemy kilka wskazówek, w jaki sposób można to zrobić:

 

1. Przekazanie darowizny 

Każda, nawet najmniejsza darowizna finansowa, ma ogromny wpływ na rozwój naszej Fundacji i z wielką siłą pomaga realizować założone cele. Dzięki pozyskanym środkom pomogliśmy już wielu osobom. Darowiznę dla Fundacji  można przekazać poprzez przelew na konto Fundacji:

Fundacja Sedina HS

Bank: mBank
Numer konta: 47114020040000370279636303

 

2. Partnerstwo:

Interesuje Cię jak Twoja firma lub Instytucja mogłaby stać się oficjalnym Partnerem lub Sponsorem Fundacji? Jeśli TAK, skontaktuj się proszę z nami i wspólnie przygotujemy ofertę współpracy: fundacja@sedinahs.pl

 

3. Wolontariat

Podobają Ci się nasze cele, projekty i chciałbyś wspólnie z nami pomagać i rozwijać świat? Jeśli TAK, to zapraszamy Cię do wspólnej pracy w ramach WOLONTARIATU. Napisz do nas i wspólnie zastanowimy się, co możemy razem zrobić!