Dziękujemy naszym dzielnym przedszkolakom za liczny udział w Warsztatach Wielkanocnych na sportowo z zajączkiem ![]()
![]()
Byliście wspaniali! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas ![]()
![]()
![]()
Dzisiejsze ukłony i podziękowania kierujemy również w stronę Fundacja Sedina HS kolorowe baloniki były super! ![]()
![]()

